אודות

הסיפור שמאחורי Vivato – מכירים את ההרגשה הזו כשאתם מוצאים נקודה חבויה מושלמת בחופשה, כזו שמרוחקת מהמולת התיירים ומרגישה ממש אותנטית? זו המהות של Vivato. מדובר על חשיפת האוצרות האמיתיות של יוון.

Vivato הוקמה מתוך אהבה אמיתית ליעדי יוון ולתרבות המקומית. אהבה למקומות הקסומים, להיסטוריה של המקום, לחיי הלילה ולערים התוססות, לאירוח המושלם, לטברנות המשפחתיות, החופים הנסתרים וגם המוכרים שבניהם. הקסם האמיתי של יוון הוא בחוויות הבלתי מוגבלות האלה, אלו שלא תמצאו ביעדים אחרים. המטרה של  Vivato היא ליצור מקום שבו המטיילים יוכלו למצוא את החוויות האלה, לחלוק אותן וליהנות מהן יחד.

כך נולד Vivato. זה מקום למטיילים שרוצים יותר מהחוויה התיירותית הטיפוסית. זוהי קהילה שבה אתה יכול למצוא את אבני החן הנסתרות, לקבל המלצות אמיתיות ולהתחבר לאנשים אחרים שאוהבים את יוון כמוך. ב-Vivato, כולנו עוסקים באותנטיות, תשוקה ואהבה אמיתית לנסיעות. אנחנו כאן כדי לעזור לך למצוא את המקומות שיהפכו את הטיול שלך ביוון לבלתי נשכח באמת.

אז אם אתם מתכננים טיול ליוון ורוצים לראות מקומות מיוחדים, בואו והצטרפו אלינו ל-Vivato. יש לנו את כל הטיפים, המדריכים והידע המקומי שאתה צריך. ואנחנו לא יכולים לחכות לחלוק את זה איתך.

מזמינים אתכם להתחבר ולשתף, ללמוד ולגלות עם Vivato Greece

אודות vivato יוון
vivato יוון

Vivato Greece כל המידע על יוון והאיים : השער שלך ליוון! – יוון היא מדינה קסומה עם אפשרויות רבות לאטרקציות ופעילויות. היעד האהוב על הקהל הישאלי ובמרחק טיסה קצרה אשר מאפשרת לכולנו לבקר בה בתדירות גבוה. יוון מציע מגוון אפשרויות טיול החל מאוזרי העתיקות של אתונה ועד לעיר התוססת סלוניקי, מבטן גב בכרתים ועד איים מדהימים או טיולי טבע בצפון יוון, ליעד הזה יש הרבה מה להציע למטייל הישראלי ובכלל. Vivato Greece הוא מדריך הטיולים האולטימטיבי והפלטפורמה שלכם לגילוי כל מה שיש למדינה המדהימה הזו להציע. אנו מספקים מידע מפורט על יעדי התיירות העיקריים כגון כרתים, סנטוריני, רודוס, אתונה, סלוניקי, מיקונוס ושאר יעדי יוון, טיפים למטיילים וכל המידע לטיול המושלם ביוון, רשימת בתי מלון ביוון ובתי מלון מומלצים כדי שתוכלו למצוא את מקום האירוח המושלם עבורכם. Vivato Greece הוא המקום לחקור את היעד ולשתף. יצרנו עבורכם מערכת שיתוף מידע מתקדמת שתביא לכם את הבמה המרכזית לשיתוף כל המידע מהחוויות שלכם ביוון ולחקור יחד את חוויות הגולשים ביעדי יוון.

מגלים את יוון
עם vivato

כל המידע על יוון

כל המידע על יוון והאיים

מידע על אטקרציות, בתי מלון, מסעדות, חיי לילה, חופים, מוזיאונים וכל מה שיעזור לכם לתכנן את טיול המושלם

פלטפורמה מטיילים יוון והאיים

פשוט ונוח

כל המידע המופיע באתר וגם הרישום לאזור האישי הוא פשוט ונוח וללא עלות. רק להנות מפלטפורמה ייחודית לניהול וארגון הטיול

ניהול טיול

אזור אישי

אזור אישי בו תוכלו לשמור ולנהל את כל המידע שאהבתם באתר, כך שתוכלו לשלוף אותו בדיוק ברגע בנכון בטיול

קהילת מטיילים יוון

יוצרים קהילה

קוראים ומשתפים מחוויות אישיות וקוראים על חוויות של מטיילים אחרים, גלו ושתפו מידע בפורומים, בבלוגים ובאזור הטיפים